Gratis verzending Nederland vanaf €60,- / België en Duitsland vanaf €100,-
Patchouli Mania EDP
€88,00 EUR
Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, dan wordt het dezelfde dag verzonden via PostNL.
Je hoort het zachte geritsel van donker blad en aarde als je Patchouli Mania sprayt. Een parfum die uitnodigt tot ontdekken. Gecreëerd door parfumeur Fabrice Pellegrin, is dit een uniseks parfum dat patchouli viert in al zijn facetten: diep, mysterieus en toch hartverwarmend. Met een Eau de Parfum concentratie van 17% en samengesteld uit 93% ingrediënten van natuurlijke oorsprong, is het meer dan een geur; het is een statement zonder opsmuk.
Bij de eerste aanraking ontmoet je gourmand accenten van davana en groene hazelnoot, vermengd met de kruidige scherpte van korianderzaad. Daarna ontvouwt het hart zich in rijke tonen van cacao, vergezeld door de subtiele houtige frisheid van Clearwood® en de zachte bitterheid van thee. De basis is een harmonieuze mix waarin patchouli de leiding neemt, omhuld door aardse vetiver en de sensuele rondheid van cetalox®, waardoor de geur een diepe, begoochelende trail achterlaat. Patchouli Mania is vrij van toegevoegde kleurstoffen en ftalaten, volledig vegan en cruelty-free. De 100 ml fles is navulbaar, zodat je de ervaring keer op keer kunt herbeleven zonder compromis.
Topnoten: Davana, Groene Hazelnoot, Korianderzaad
Hartnoten: Cacao, Thee
Basisnoten: Patchouli, Vetiver
Alcohol Denat., Parfum (Geur), Aqua (Water), Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethaan, Coumarine, Benzyl Benzoaat, Benzyl Cinnamaat, Tocoferol, Eugenol, Limoneen, Geraniol, Farnesol, Benzyl Alcohol
Eau de Parfum geconcentreerd op 17% - Alcohol gemaakt van rode biet - Zonder kleurstoffen - 93% natuurlijk - Unisex.
Dierproefvrij / niet getest op dieren - Veganistisch - Ftalatenvrij
Eau de Parfum geconcentreerd op 17% - Alcohol gemaakt van rode biet - Zonder kleurstoffen - 93% natuurlijk - Unisex.
Dierproefvrij / niet getest op dieren - Veganistisch - Ftalatenvrij